Контакти
Увійти або Зареєструватись
       

Детальніше про доставку

Інтернет-магазин дизайнерського одягу Оксани Караванської турбуючись про Ваш спокій та комфорт пропонує декілька способів, за допомогою яких Ви можете отримати покупку.

1. Забрати в бутіку

Якщо у Вашому місті є бутік Оксана Караванська, або Ви плануєте візит до міста, де є такий бутік чи шоу-рум пропонуємо обрати опцію «Забрати у бутіку». Після підтвердження замовлення у взаємо погоджений час повідомлений нашим спеціалістом обрана річ чекатиме у обраному бутіку. Оплату в такому випадку Ви зможете здійснити в касі цього бутіку.

2. Доставка кур'єром

Ми співпрацюємо з рядом курєрських служб, котрі здійснюють доставку замовлень до місця вказаного у замовленні. Опцію «Доставка кур’єром» ми радимо у випадку, коли бутік Оксани Караванської перебуває на значній відстані від місця Вашого проживання або коли клієнт бажає отримати річ таким способом.

3. Доставка поштою

Не всі міста та населені пункти в ряді держав обслуговуються курєрськими службами. Проте практично всюди діють послуги пошти. Якщо умови доставки ускладнені. Ми радимо обирати опцію «Доставка поштою». Вкажіть свою адресу і ми поінформуємо Вас про дату відправлення обраного товару та код поштового замовлення. Тримаючи зв'язок з поштовим відділенням Ви завжди будете знати про час отримання чи надходження замовлення.

Повідомляємо також, що не залежно від методу доставки наші спеціалісти зконтактуються з Вами та узгодять усі деталі трансакції.

Із запитаннями звертайтесь до наших консультантів


© 2008 - 2019 Права застережено
ТМ Оксана Караванська
Розділи сайту OK' BY OKSANAKARAVANSKAO'KID'SСукніVINTAGELIMITEDACCESSORIESOUT OF TIMEКолекціяНовини
Допомога Як зареєструватись? Як визначити свій розмір? Як купити чи замовити? Детальніше про доставку Детальніше про оплату Часті запитання
Інформація Про Оксану Караванську Контакти Оплата MoneXy